SPAM (2006)
Malarstwo, wideo, taniec... Zobacz moje prace. Zapraszam!
16076
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16076,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

SPAM (2006)

Category
wideo
Tags
gimnastyczki, Malwina Rzonca, wideo
About This Project

„SPAM” jest trzecią częścią mojego projektu o gimnastyczkach. Punktem wyjścia do pracy nad tym krótkim eksperymentalnym filmem była jeszcze raz estetyka kiczu, tym razem także w montażu. Wykorzystując cały szereg efektów zmiksowałam jeden krótki fragment filmu, ukazującego stopy gimnastyczek maszerujących podczas ceremonii otwarcia zawodów. W połączeniu z ciężką jazzową improwizacją całość tworzy dziwny, nie łatwy do przejścia mix. Tą męczącą mieszankę przerywa ziewanie dziewczynki, młodej gimnastyczki zmęczonej przygotowaniami do zawodów. Całość zakończona jest oryginalnym fragmentem wykorzystanego filmu video.
Zdjęcia do filmów nakręcone zostały podczas II Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej im. Krystyny Georgiew w Krakowie.